Bilet ara

Covid safe information

  • You may be asked to wear a face covering out of consideration for those around you. So please bring a face mask, just in case.
  • Social distancing has now been removed. However, we ask you to be mindful of others and their space.
  • Please be ready to make on-site payments using a contactless bank card, rather than cash, where possible.
  • Organiser politely request that you refrain from visiting the attraction should you start displaying any of the symptoms associated with COVID-19. Please contact Guest Services should you need to amend your booking.
  • All areas that visitors touch are frequently cleaned.
  • Employes may wear Personal Protective Equipment to protect both visitors and staff.
  • You may be asked to present proof of being fully vaccinated or that you have recovered fully from COVID 19. So just in case, please bring a valid and updated COVID Pass.

Ticmate Hakkında

  • %100 Güvenli Rezervasyon

  • Yerel para biriminizle ödeme

  • 3,5 milyondan fazla bilet satışı

Benzer deneyimler

Benzer kategoriler

Heathrow Express

4.6 (726)
Başlangıç fiyatı TL 645,80

Heathrow Express'e binin ve Londra'nın merkezindeki Paddington İstasyonu'na sadece 15 dakika içinde ulaşın. Böylece, istasyonda yer alan bilet makinelerindeki uzun kuyruklardan kaçının. 15 yaşından küçük çocuklar bir yetişkin eşliğinde ücretsiz seyahat edebilirler. Eğer bir dönüş bileti almayı seçerseniz, biletiniz 28 gün boyunca geçerlidir!

Heathrow Express’in özel teklifinden yararlanın!
Şimdi 0-15 yaş arası çocuklar Heathrow Express ile ücretsiz seyahat ediyor!

Öne Çıkanlar

- Heathrow Havaalanı'ndan Paddington İstasyonu'na güvenle seyahat edin
- Sadece 15 dakikada Paddington İstasyonu'na varın
- Önceden rezerve edilmiş biletlerle zaman kazanın
- Esnek bir dönüş bileti alın - 28 gün geçerlidir
- Bir yetişkin eşliğindeki 15 yaş ve altındaki çocuklar ücretsiz
- Ulaşımınızda daha çevre dostu bir seçenek tercih edin
- İstasyondaki bilet makinelerindeki uzun kuyruklardan kaçının

Ne bekleyebilirim?

Londra'nın merkezine ulaşım konusunda endişelenmeden, uçuşunuzdan sonra 15 dakika dinlenin. Önceden rezerve edilmiş Heathrow Express biletleriyle yolculuğunuz çok daha sorunsuz hale gelir. Böylece, bilet makinelerindeki uzun kuyruklarda beklemekten kaçınırarak, doğrudan trene atlayabilirsiniz.

Londra'ya seyahat ederken yaklaşık 15 dakika mola vermenin tadını çıkarın. Geniş bagaj alanının yanı sıra, ücretsiz Wi-Fi de mevcuttur. Seyahatiniz süresince dinlenirken, cep telefonunuzu ve diğer elektronik cihazlarınızı şarj edebileceğiniz prizler de mevcuttur.

Paddington İstasyonu'na geldiğinizde; Piccadilly Sirki, Oxford Sirki, Trafalgar Meydanı, Covent Garden, Notting Hill ve daha birçok varış noktasına metro veya otobüse binerek kolayca ulaşabilirsiniz.

Bazılarınca bilinmese de, Heathrow Express aslında Londra'nın merkezine seyahat etmek için çevre dostu bir seçenektir. Böylece, bu özel yolculuğun ardından bırakacağınız karbon ayak iziniz hakkında çok fazla endişelenmenize gerek kalmaz: Heathrow Express ile yolculuk, taksiye kıyasla %54 daha az karbon emisyonu salınımına neden olmaktadır.

Nasıl çalışır?

Rezervasyonunuz tamamlandıktan kısa bir süre sonra, e-posta ile bir onay alacaksınız. E-biletleriniz ise, ayrı bir e-posta ile gönderilecektir. Biletinizi cep telefonunuzda gösterin veya yazdırarak yanınızda getirin.

Heathrow Express biletlerimi nasıl rezerve edebilirim?
Biletlerinizi rezerve ederken: Tren biletlerini kullanacağınız tarih olarak 'geçerli' tarihi seçin. Dönüş bileti rezerve etmeniz durumunda; Heathrow Havaalanı'na dönüş bileti, seçtiğiniz tarihten itibaren 28 gün içinde kullanılmalıdır.

Yaptığınız rezervasyon sayısından bağımsız olarak, her rezervasyon için tek bir tren bileti alacağınızı hatırlatırız.

Biletlerimi nasıl kullanırım?
- Gidiş yolculuğu: Biletinizin barkodunu tren personeline sağ tarafta gösterin.
- Dönüş yolculuğu: Bir dönüş bileti rezerve etti iseniz, Heathrow Havalimanı'na dönüş yolculuğunuz için aynı e-biletleri kullanın ve bilet üzerindeki barkodu gösterin.

Önemli bilgi

- Biletleriniz belirtilen e-posta adresinden tarafınıza gönderilecektir: ticketing@heathrowexpress.com.
- Lütfen dikkat: Yolculuğunuzdan önce tren sefer tarifesini; özellikle de sabah erken saatlerde veya gece geç saatlerde gelen veya giden uçuşlar söz konusu olması durumunda veya bakım çalışmaları nedeniyle sınırlı hizmet sunulması durumlarında, kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır.
- Resmi tatillerde Heathrow Express normal çalışma saatlerinde olduğu kadar sık çalışmamaktadır. Ayrıca, Heathrow Express 25 Aralık'ta hizmet vermemektedir.

Bilet kategorileri

Yetişkin (16+)
Çocuk (0-15): Ücretsiz

Rezervasyon Yap

Paz, 29 May 2022

"We're Good To Go"-certified experience "We're Good To Go"-certified experience
“We’re Good To Go” is the official UK mark to signal that a tourism and hospitality business has worked hard to follow Government and industry COVID-19 guidelines and has a process in place to maintain cleanliness and aid social distancing.

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Fiyat Eşleştirme Garantisi Fiyat Eşleştirme Garantisi
Rezervasyonunuzu tamamlamanızdan sonraki 48 saat içinde, bu ürün için daha düşük bir reklam fiyatı ile karşılaşmanız durumunda; fiyat farkının tam olarak iadesini taahhüt ediyoruz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda mümkün olan en düşük fiyatı almanız garanti edilir.

En çok satan

Anında onay

Mobil fatura kabul edilir

Neler dahil?

- Heathrow Havaalanı'ndan Paddington İstasyonu'na ulaşım.
- 15 yaş ve altı çocuklar için ücretsiz ulaşım.
- Geniş bagaj alanı.
- Ücretsiz Wi-Fi.
- Cep telefonları ve mobil cihazları şarj etmek için elektrik prizleri.
- Seçilmişse: Esnek dönüş bileti - 28 gün boyunca geçerli.

Ulaşım

Müşteri Hizmetleri

020 3870 3444 020 3870 3444

Rezervasyonunuzla ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.