Bilet ara

Covid safe information

  • You may be asked to wear a face covering out of consideration for those around you. So please bring a face mask, just in case.
  • Social distancing has now been removed. However, we ask you to be mindful of others and their space.
  • Please be ready to make on-site payments using a contactless bank card, rather than cash, where possible.
  • Organiser politely request that you refrain from visiting the attraction should you start displaying any of the symptoms associated with COVID-19. Please contact Guest Services should you need to amend your booking.
  • All areas that visitors touch are frequently cleaned.
  • Employes may wear Personal Protective Equipment to protect both visitors and staff.
  • You may be asked to present proof of being fully vaccinated or that you have recovered fully from COVID 19. So just in case, please bring a valid and updated COVID Pass.

Ticmate Hakkında

  • %100 Güvenli Rezervasyon

  • Yerel para biriminizle ödeme

  • 3,5 milyondan fazla bilet satışı

London Eye: Zamanlı Bilet

Benzer deneyimler

Benzer kategoriler

London Eye

4.5 (2718)
Başlangıç fiyatı TL 666,80

En iyi değer seçeneğimizden yararlanın ve bilet gişesindeki uzun kuyruğa girme zahmetinden kaçınarak London Eye'a hızlı erişim sağlayın! Kendi zaman diliminizi seçin ve sizin için en uygun zamanda London Eye'ı ziyaret edin. Kapıdaki fiyatlarla karşılaştırıldığında %20'ye varan tasarruftan yararlanın! Londra'nın mümkün olan en iyi manzarasının tadını çıkarın ve ziyaretinizde London Eye 4D Sinemasına da göz atmayı unutmayın!

Özel Online Teklif - Fiyat Eşleştirme Garantisi
London Eye biletlerinizde %20'ye varan tasarruf edin. Rezervasyonunuzu tamamlamanızdan sonraki 48 saat içinde, bu ürün için daha düşük bir reklam fiyatı ile karşılaşmanız durumunda; fiyat farkının tam olarak iadesini taahhüt ediyoruz.

Öne Çıkanlar

- London Eye biletinizde %20'ye varan tasarruf edin
- Zaman kazanmak için önceden bir zaman aralığı rezerve edin
- London Eye 4D Sineması'na ücretsiz girişten yararlanın
- Londra'nın en iyi manzarasının tadını çıkarın
- Akıllı telefonunuzda e-biletinizi taramanız yeterli
- 3 yaşından küçük çocuklar ücretsiz

Ne bekleyebilirim?

Özel Online Teklif
London Eye biletlerinizde %20'ye varan tasarruf edin.

Londra'nın En İyi Manzaralarının Tadını Çıkarın
Thames'in kıyısında, Big Ben'in hemen karşısında, Londra'nın en ünlü simgelerinden biri yer almaktadır: devasa dönme dolap London Eye.

Buradan Londra'nın yepyeni eşsiz manzarasını görebilirsiniz. Ünlü dönme dolap üzerinde yer alan 32 kapalı kapsülden birinde tam bir dönüş yaklaşık 30 dakika sürer ve en yüksek noktada deniz seviyesinden 135 metre yukarıda olacaksınız.

London Eye ziyaretinizi daha da unutulmaz kılmak istiyorsanız, lütfen Fast Track ve Şampanya Deneyimi biletlerimize göz atın.

Nasıl çalışır?

Biletlerimi nasıl alabilirim?
E-biletiniz, rezervasyonunuz tamamlandıktan kısa bir süre sonra size doğrudan e-posta ile gönderilecektir. Mobil biletler de kabul edilmektedir.

Ziyaretimi nasıl planlamalıyım?
Lütfen seçilen tarihte belirlenen zaman aralığından 30 dakika önce gelin. E-biletinizdeki barkodu doğrudan standart biniş hattından (London Eye dışında bulunan) tarayın ve bilet gişesindeki kuyruğa girmeden giriş yapın.

Biletlerim ne kadar süre geçerli?
Biletleriniz yalnızca seçilen gün ve saat diliminde geçerlidir. Ancak, ziyaret tarih ve saatinizi değiştirmek isterseniz; bu işlemi, rezervasyon portalımız üzerinden yapabilirsiniz. Rezervasyon portalı bağlantısı ve giriş bilgilerinizi e-biletinizde bulabilirsiniz.

Önemli bilgi

- Bu bilet; normal bilet gişesi kuyruğundan genellikle daha kısa bekleme süresi olan, önceden satın alınmış biletlere özel bir girişe erişmenizi sağlar.
- 16 yaşın altındaki çocuklara, 18 yaşında veya daha büyük bir yetişkin eşlik etmelidir ve çocuklar London Eye ziyareti süresince her zaman yetişkin gözetim ve kontrolünde kalmalıdır.

Bilet kategorileri

Yetişkin (16+)
Çocuk (3-15)
Bebek (0-2): Ücretsiz

Açılış saatleri

Lütfen tarih ve saat için takvimi inceleyin.

Rezervasyon Yap

Paz, 29 May 2022

"We're Good To Go"-certified experience "We're Good To Go"-certified experience
“We’re Good To Go” is the official UK mark to signal that a tourism and hospitality business has worked hard to follow Government and industry COVID-19 guidelines and has a process in place to maintain cleanliness and aid social distancing.

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Fiyat Eşleştirme Garantisi Fiyat Eşleştirme Garantisi
Rezervasyonunuzu tamamlamanızdan sonraki 48 saat içinde, bu ürün için daha düşük bir reklam fiyatı ile karşılaşmanız durumunda; fiyat farkının tam olarak iadesini taahhüt ediyoruz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda mümkün olan en düşük fiyatı almanız garanti edilir.

En çok satan

Anında onay

Mobil fatura kabul edilir

Zaman kazanın - Kuyrukta beklemeyin

Açılış saatleri

Neler dahil?

- Zamanlı London Eye bileti
- 4D sinema deneyimine ücretsiz giriş
- London Eye rehberi - şimdi iOS ve Android cihazlarda ücretsiz olarak indirilebilir

Ulaşım

London Eye: Zamanlı Bilet

Adres
Riverside Building County Hall Westminster Bridge Road Londra

×

Müşteri Hizmetleri

020 3870 3444 020 3870 3444

Rezervasyonunuzla ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.