Bilet ara

Ticmate Hakkında

  • %100 Güvenli Rezervasyon

  • Yerel para biriminizle ödeme

  • 3,5 milyondan fazla bilet satışı

2’si 1 Arada Paket: Madame Tussauds & London Eye

Benzer deneyimler

Benzer kategoriler

2’si 1 Arada Paket: Madame Tussauds & London Eye
-40%

4.6 (1527)
Başlangıç fiyatı TL 2.013,10

Londra'nın en popüler cazibe merkezlerinden ikisini ziyaret edin: Madame Tussauds balmumu müzesi ve London Eye! 2'si 1 Arada Londra Paketi’nizi online rezerve edin ve biletlerinizi, kapıda bireysel satın almayla karşılaştırıldığında %40 tasarruf ile edinin. Tam esnekliğin tadını çıkarın ve ziyaretinizden 24 saat öncesine kadar London Eye ziyaretinizin tarih ve saatini seçin veya değiştirin!

Özel Teklif - sadece Ticmate’te!
London Eye ve Madame Tussauds biletlerini içeren 2'si 1 Arada Londra Paketi’ni satın aldığınızda, kapıdaki fiyatla kıyasla %30 tasarruf edin.

Öne Çıkanlar

- Online rezervasyon yapın ve biletlerinizde %30 tasarruf edin
- Önceden rezerve edilmiş biletlerle popüler cazibe merkezlerine daha hızlı erişin
- Tam esneklik: tarihleri ve saatleri kendiniz seçin ve değiştirin
- Bilet yazdırmaya gerek yok: E-biletler telefonunuzdan taranabilir
- Big Ben, Westminster Abbey ve daha fazlasını görmek için London Eye'da havada 135 metre yükselin
- Özgün Madame Tussauds balmumu müzesinde aile boyu eğlencenin tadını çıkarın
- Madame Tussauds hediyelik eşya mağazasında %10 indirimden yararlanın

Ne bekleyebilirim?

Tam esneklikten yararlanın!
E-biletinizdeki bağlantıyı kullanarak, ziyaretinizden 24 saat öncesine kadar London Eye ziyaretinizin tarih ve saatini kendiniz seçin ve değiştirin. Seyahatinizi planlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Madame Tussauds'da Merakınızı Serbest Bırakın
200 yılı aşkın süredir konuklarını ağırlayan dünyaca ünlü balmumu müzesini ziyaret edin. İngiliz Kraliyet ailesi üyeleriyle tanışın, ünlülerle ve spor yıldızlarıyla selfie'ler çekin ve bu inanılmaz derecede gerçekçi heykellerin arkasındaki sanatkarlık hakkında bilgi edinin. Biletlerinize ayrıca yeni Stars Wars Sergisi ve Marvel Superheroes 4D Sergisi de dahildir. Madame Tussauds’da tüm aile için bolca eğlence var.

London Eye'dan Manzaranın Keyfini Çıkarın
London Eye, Londra'nın silüetinde görece yeni bir öğe olabilir; ancak, kısa geçmişine rağmen şimdiden bir simge haline geldi. Londra’yı, sizi yerden 135 metre yukarı yükselten bu Gözlem Çarkı’nın tepesinden başka hiçbir yerden daha iyi göremezsiniz.

Nasıl çalışır?

Biletlerimi nasıl alabilirim?
E-biletiniz, rezervasyonunuz tamamlandıktan kısa bir süre sonra size doğrudan e-posta ile gönderilecektir. Mobil biletler de kabul edilmektedir.

Nasıl çalışır?
Madame Tussauds: Ödeme yaparken seçtiğiniz tarih ve saat Madame Tussauds ziyaretiniz içindir ve değiştirilemez. Lütfen seçtiğiniz zamandan 15 dakika önce müzeye gelin ve Kapı 2'ye gidin. E-biletinizdeki barkodu tarayın ve ziyaretinize başlayın.

London Eye: Madame Tussauds ziyaretinizden üç gün öncesine veya 90 gün sonrasına kadar London Eye'ı ziyaret edebilirsiniz.
Daha hızlı erişim için, rezervasyon portalını kullanarak London Eye ziyaretiniz için belirli bir tarih ve saat rezerve etmenizi öneririz. Rezervasyon portalı için bağlantı ve talimatları e-biletinizde bulabilirsiniz. Lütfen rezerve ettiğiniz zaman aralığından 15 dakika önce gelin.

Rezervasyon portalı üzerinden önceden rezerve edilmemiş turistik yerlere erişim, ziyaret sırasında müsaitlik durumuna bağlı olacaktır ve bilet masasına giderek bir sonraki müsait zaman dilimine rezervasyon yaptırmayı gerektirecektir. Anında kullanılabilirlik garanti edilmez.

Önemli not: Bir e-bilet tüm turistik yerlere erişim sağlayacaktır. Rezervasyon portalında herhangi bir değişiklik yapmanız durumunda, e-biletlerinizdeki barkodlar otomatik olarak güncellenir; bu nedenle, yeni e-bilet oluşturulması gerekmez. Madame Tussauds ziyareti rezervasyonunuzu, ziyaretinizden önce en fazla 10 defa ve 24 saat öncesine kadar değiştirebilirsiniz.

Her iki yeri de aynı gün ziyaret etmem gerekir mi?
Hayır. Madame Tussauds ziyaretinizden 3 gün öncesine ve 90 gün sonrasına kadar London Eye'ı ziyaret etmeyi seçebilirsiniz. London Eye ziyaretiniz için tarih ve saati planlamak üzere rezervasyon portalını kullanmanızı öneririz.

Madame Tussauds mağazasında geçerli %10 indirim kuponumdan nasıl yararlanabilirim?
E-biletiniz, Madame Tussauds hediyelik eşya mağazasında geçerli %10 özel indiriminize bir bağlantı içerecektir. Lütfen kuponunuzu yazdırın ve %10 indirimden yararlanmak için mağaza kasiyerine gösterin.

Önemli bilgi

- London Eye biletleriniz standart biletlerdir; gişe kuyruğuna girmeniz gerekmezken, biniş kuyruğuna girmeniz gerekir.
- *Fırsat fiyatı, ziyaretinizin gerçekleştiği gün her bir turistik mekanda ayrı ayrı gişeden bilet alındığında uygulanan fiyatlara dayanmaktadır.

Bilet kategorileri

Yetişkin (16+)
Çocuk (3-15)
Bebek (0-2): Ücretsiz

Açılış saatleri

London Eye: Açılış saatlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Madame Tussauds: Her gün 10:00-16:00

Rezervasyon Yap

Paz, 21 Tem 2024

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

En çok satan

Anında onay

Mobil fatura kabul edilir

Açılış saatleri

Neler dahil?

- Madame Tussauds & Coca Cola London Eye Biletleri
- Her iki cazibe merkezindeki özel sergilere erişim
- Madame Tussauds hediyelik eşya mağazasında %10 indirim
- Ziyaretlerinizin tarih ve saatini düzenlemek için rezervasyon portalına erişim
- London Eye rehberi - şimdi iOS ve Android cihazlarda ücretsiz olarak indirilebilir

Ulaşım

2’si 1 Arada Paket: Madame Tussauds & London Eye

Adres
London Eye: Riverside Building, County Hall, Westminster Bridge Road, Londra Madame Tussauds: Marylebone Road, Londra, NW1 5LR

×

Müşteri Hizmetleri

020 3870 3444 020 3870 3444

Rezervasyonunuzla ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.