Bilet ara

Topluluğumuz için COVID-19 güncellemesi. Devamını oku

Ticmate Hakkında

  • %100 Güvenli Rezervasyon

  • Yerel para biriminizle ödeme

  • 3,5 milyondan fazla bilet satışı

3'ü 1 Arada Paket: Madame Tussauds, London Eye & Tekne Turu

Benzer deneyimler

Benzer kategoriler

3'ü 1 Arada Paket: Madame Tussauds, London Eye & Tekne Turu

4.6 (621)
Başlangıç fiyatı TL 469,60

Madame Tussauds balmumu müzesi, London Eye ve London Eye Tekne Turu'na erişim için benzersiz 3'ü 1 Arada Paket’imizi seçin. Biletlerinizde %35 tasarruf edin ve daha hızlı erişimden yararlanın. Ayrıca, sunduğumuz esnek biletler, ziyaretinizden 24 saat öncesine kadar giriş tarih ve saatini seçmenize ve değiştirmenize olanak tanır.

Özel Teklif

Online rezervasyon yaparak, biletlerinizde %35 tasarruf edin. Tam esnekliğin keyfini çıkarın ve ziyaretinizden önce e-biletinizde yer alan bağlantı üzerinden 24 saate kadar tarih ve saatleri değiştirin.

Öne Çıkanlar

- Londra’nın en popüler üç cazibe merkezinin tadını çıkarın

- Önceden rezerve edilmiş biletlerle daha hızlı giriş

- Ziyaret tarih ve saatinizi seçme ve değiştirmede tam esneklik

- Çıktı almadan, mobil biletlerinizi tarayın ve doğrudan giriş yapın

- Ünlü Madame Tussauds balmumu müzesini ziyaret edin

- Londra'yı yüksekten hayranlıkla izlemenin tadını çıkarın

- London Eye Nehri Turu ile Thames'te gezin

- Madame Tussauds mağazasında %10 indirim kuponu edinin

Ne bekleyebilirim?

Üç Aile Dostu Aktivitede %35 indirim!

3'ü 1 Arada Paket'lerimiz, Londra'nın en popüler üç cazibe merkezini içerir: Madame Tussauds, London Eye ve London Eye Tekne Turu.

Tam esnekliğin tadını çıkarın: Seyahatinizi planlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

London Eye ve London Eye Tekne Turu gezinizin tarih ve saatlerini, Madame Tussauds ziyaretinizden 24 saat öncesine kadar seçebilir ve değiştirebilirsiniz!

Madame Tussauds Londra’da yıldızlara dokunun

Londra'daki dünyaca ünlü balmumu müzesinde, tüm aile için bolca eğlence var. İngiliz kraliyet ailesi ile tanışın, ünlülerle vakit geçirin ve dünya liderleriyle el sıkışın. Sherlock Holmes Experience, Marvel Super Heroes 4D veya muhteşem yeni Star Wars Sergisi gibi sürükleyici sergilerde heykellerle etkileşime geçin.

London Eye'dan Manzaranın Tadını Çıkarın

Thames Nehri üzerinde, Big Ben'in hemen karşısında, Londra'nın en ünlü simgelerinden biri olan London Eye yer almaktadır. Havada 135 metre yükselerek, görebileceğiniz en eşsiz Londra manzarasının tadını çıkarın. Hem çocuklar hem de yetişkinler için kesinlikle bir Londra favorisi!

Thames Nehri boyunca gezinti

40 dakikalık London Eye Nehir Tekne Turu’nuzda; Big Ben, Parlamento Binaları, St. Paul Katedrali, Tate Modern, Tower of London ve Shakespeare’in Globe Tiyatrosu gibi Londra'nın en inanılmaz yerlerinden bazılarını göreceksiniz. Uzman rehberlerin canlı yorumlarıyla, bu önemli yapıları görmekle kalmayacak, hikayeleri hakkında bilgi de edineceksiniz. Tekne turu, London Eye'ın ayağından hareket eder.

Nasıl çalışır?

Biletlerimi nasıl alabilirim?

Rezervasyonunuz tamamlandıktan kısa bir süre sonra e-biletiniz doğrudan e-postanıza gönderilir. Mobil biletler kabul edilmektedir.

Nasıl çalışır?

Madame Tussauds: Seçtiğiniz tarih ve saat, Madame Tussauds ziyaretiniz içindir ve değiştirilemez. Lütfen seçtiğiniz tarih ve saatten 15 dakika önce gelerek, 2 numaralı kapıda e-biletinizdeki barkodu tarayın ve ziyaretinize başlayın.

London Eye ve London Eye Tekne Turu: London Eye ve London Eye Tekne Turu ziyaretlerinizi, Madame Tussauds ziyaretinizden 3 gün önce ve 90 gün sonrasına kadar gerçekleştirebilirsiniz.

Daha hızlı erişim için, rezervasyon portalı üzerinden bu cazibe merkezleri için belirli tarihler ve saatler ayırtmanızı öneririz. Lütfen rezerve ettiğiniz zaman aralıklarından 15 dakika önce orada bulununuz. Rezervasyon portalı bağlantısı ve talimatları e-biletinizde bulabilirsiniz.

Rezervasyon portalı üzerinden önceden rezerve edilmemiş turistik yerlere erişim, ziyaret sırasında müsaitlik durumuna bağlı olacaktır ve bilet masasına giderek bir sonraki müsait zaman dilimine rezervasyon yaptırmayı gerektirecektir. Anında kullanılabilirlik garanti edilmez.

Önemli not: bir e-bilet tüm turistik yerlere erişim sağlayacaktır. Rezervasyon portalında herhangi bir değişiklik yapmanız durumunda, e-biletlerinizdeki barkodlar otomatik olarak güncellenir; bu nedenle, yeni e-bilet gerekmez. Madame Tussauds ziyareti rezervasyonunuzu, ziyaretinizden önce 10 defaya ve 24 saate kadar değiştirebilirsiniz.

Tüm turistik yerleri aynı gün ziyaret etmem gerekir mi?

Hayır. London Eye ve London Eye Tekne Turu ziyaretlerinizi, Madame Tussauds ziyaretinizden 3 gün öncesine ve 90 gün sonrasına kadar gerçekleştirebilirsiniz. Ziyaretlerinizin tarih ve saatlerini rezervasyon portalı üzerinden ayırtmanızı öneririz. Portal bağlantısını ve talimatları e-biletinizde bulabilirsiniz.

Madame Tussauds mağazasında geçerli %10 indirim kuponumdan nasıl yararlanabilirim?

E-biletinizde, Madame Tussauds hediyelik eşya mağazasına özel %10 indirim kuponunuza bir bağlantı yer almaktadır. %10 indirimden yararlanmak için, indirim kuponunuzu yazdırarak, Madame Tussauds hediyelik eşya mağazasındaki kasiyere sunmanız yeterlidir.

Önemli bilgi

- London Eye biletleri standart biletlerdir ve gişede sıra beklemeden giriş kolaylığı sağlar. Ancak, gondolda atlayamayacağınız sıralar olabileceğini hatırlatırız!

- İndirim, kapıdaki fiyat ile karşılaştırmalıdır*.

Bilet kategorileri

Yetişkin (16+)

Çocuk (3-15)

Bebek (0-2): Ücretsiz

16 yaşından küçük çocuklara bir yetişkinin eşlik etmesi gereklidir (18+)

Açılış saatleri

Madame Tussauds: Her gün 10:00 - 16:00

London Eye Nehir Gezisi: Her gün, London Eye'ın hemen altında yer alan London Eye İskelesi'nden her saat başı kalkmaktadır.

Hemen rezervasyon yap

Muhteşem: 4.6 – 621 yorum

Rezervasyon Yap

sat, 2 may 2020

İade edilebilir biletler İade edilebilir biletler
Refundable up to 48 hours before performance date. A cancellation fee of up to 20% pr. ticket may apply

Fiyat Eşleştirme Garantisi Fiyat Eşleştirme Garantisi
If you find a better price for this product within 48 hours of completing your booking, we will refund the difference in price in full.

Anında onay

Mobil fatura kabul edilir

Zaman kazanın - Sıra beklemeyin

Açılış saatleri

Neler dahil?

- Madame Tussauds ve London Eye'a erişim

- Thames'de London Eye nehir gezisi

- Madame Tussauds hediyelik eşya mağazasında %10 indirim kuponu

- İndirilebilir London Eye rehberi

- Ziyaretlerinizin tarih ve saatlerini düzenlemek için rezervasyon portalına erişim

Ulaşım

3'ü 1 Arada Paket: Madame Tussauds, London Eye & Tekne Turu

Adres
Marylebone Road Londra, NW1 5LR

×

Müşteri Hizmetleri

020 3870 3444 020 3870 3444

Rezervasyonunuzla ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.