Bilet ara

Topluluğumuz için COVID-19 güncellemesi. Devamını oku

Ticmate Hakkında

  • %100 Güvenli Rezervasyon

  • Yerel para biriminizle ödeme

  • 3,5 milyondan fazla bilet satışı

Benzer deneyimler

Benzer kategoriler

Gatwick Express

4.5 (2707)
Başlangıç fiyatı TL 220,30

Gatwick Express'e binin ve Londra'nın merkezine gitmenin en kolay ve en hızlı yolunun tadını çıkarın. Gatwick Havaalanı ile Victoria İstasyonu arasında - sadece 35 dakika süren - tek yönlü veya gidiş-dönüş bilet alın! Dönüş bileti almayı seçerseniz, biletiniz 28 gün geçerlidir!

Öne Çıkanlar

- Gatwick Havalimanı'ndan hızlı ve kolay seyahat edin

- Sadece 35 dakikada Victoria İstasyonu'na varın

- Önceden rezerve edilen biletlerle zaman kazanın - hemen trene binin

- Esnek bir dönüş bileti alın - 28 gün geçerlidir

- İstasyondaki bilet makinelerindeki kuyruklarda beklemeyin

- 4 yaş ve altı çocuklarınız ücretsiz olarak seyahat etsin

Ne bekleyebilirim?

Zaman zaman istasyonlarda yer alan bilet makinelerindeki kuyruklar, neredeyse tüm peronu kapsayacak kadar uzayabilmektedir. Önceden rezerve edilmiş Gatwick Express biletleriyle, bu uzun kuyruklarda beklemekten kaçınabilirsiniz.

Bilet kuyruğunda beklemek yerine, uçuşunuzdan yarım saat sonrasına kadar biraz rahatlamanın tadını çıkararak; Londra'nın merkezine ulaşımınız hakkında endişelenmeden dinlenebilirsiniz. Gatwick Express ile yolculuğunuz çok daha basit ve kolay hale gelir – tek yapmanız gereken trene binmek, oturmak ve hak ettiğiniz molanın tadına varmak.

Victoria İstasyonu'na yolculuk sadece 35 dakika sürer. Buradan; Piccadilly Sirki, Trafalgar Meydanı, Oxford Sirki, Covent Garden, Russel Meydanı veya Paddington İstasyonu gibi varış noktalarınıza metro veya otobüsle kolayca ulaşabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Siparişiniz tamamlandıktan kısa bir süre sonra, e-postanıza bir e-bilet gönderilecektir. Lütfen biletinizi yazdırın ve yanınızda Londra'ya getirin.

Gatwick Express için biletlerimi nasıl rezerve edebilirim?

Biletlerinizi rezerve ederken, tren biletlerini kullanmak istediğiniz tarihi seçin. Dönüş biletleri için rezervasyon yaptırmanız durumunda; Gatwick Havaalanı'na dönüş yolculuğu biletiniz, seçtiğiniz tarihten itibaren 28 gün içinde kullanılmalıdır.

Önemli bilgi

- Lütfen dikkat: Gatwick'ten Londra'ya kadar tüm hatlarda mühendislik çalışmaları yapılmaktadır ve bazı tarihlerde Gatwick Express hizmeti sunulmayabilir. Ayrıca, tatil mevsimi boyunca Gatwick Express hizmeti azaltılabilir veya durdurulabilir. Tren biletlerinde para iadesi gerçekleştirilemeyeceğinden, rezervasyon yapmadan önce takvimi gözden geçirmeyi unutmayınız.

- Hizmetin sunulmadığı bir tarih için bir bilet satın almış bulunuyorsanız, biletlerinizi Southern veya Thameslink hatlarında kullanabilirsiniz. Lütfen seyahatinizden önce kalkış saatlerini ve istasyonları kontrol ediniz.

Bilet kategorileri

Yetişkin (16+)

Genç (5-15)

Çocuk (0-4): Ücretsiz

Her bir yetişkin ile en fazla 4 çocuk ücretsiz seyahat edebilir.

Rezervasyon Yap

Cum, 30 Eki 2020

"We're Good To Go"-certified experience "We're Good To Go"-certified experience
“We’re Good To Go” is the official UK mark to signal that a tourism and hospitality business has worked hard to follow Government and industry COVID-19 guidelines and has a process in place to maintain cleanliness and aid social distancing.

En çok satan

Anında onay

Bilet faturası çıktısı

Zaman kazanın - Kuyrukta beklemeyin

To protect you and those around you, these safety measures will be in place for your visit.

• Wearing a face mask may be required, please bring your own just in case.
• Hand sanitizer available for visitors.
• Intensified cleaning and disinfecting are in place.
• Social distancing is advised in public transport, and we recommend not using overcrowded public transport, incl. airport transport, if it can be avoided. Rather wait for next available and less crowded train.
• Guests may be subject to a temperature check; anyone showing symptoms (fever, coughing, sore throat, etc) may be denied entry for safety reasons.

Neler dahil?

- Gatwick Havaalanı'ndan Victoria İstasyonu'na ulaşım.

- Bilet kesme veya değiştirme gerekmez.

- 4 yaş ve altı çocuklar için ücretsiz ulaşım.

- Seçilmişse: Dönüş bileti 28 gün süreyle geçerlidir.

Ulaşım

Müşteri Hizmetleri

020 3870 3444 020 3870 3444

Rezervasyonunuzla ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.