Bilet ara

Ticmate Hakkında

  • %100 Güvenli Rezervasyon

  • Yerel para biriminizle ödeme

  • 3,5 milyondan fazla bilet satışı

Mekân Bilgisi

Minskoff Tiyatrosu

Minskoff Tiyatrosu

Minskoff Tiyatrosu

Benzer deneyimler

Benzer kategoriler

Biletler -: Disney Aslan Kral - Broadway

Disney Aslan Kral - Broadway

4.9 (413)
Başlangıç fiyatı TL 3.866,60

Disney'in popüler ve ödüllü aile filmi Aslan Kral'ı Broadway'de müzikal olarak deneyimleyin. Elton John'un müzikleriyle Aslan Kral, şimdiye kadar gerçekleştirilmiş en çarpıcı ve en hareketli müzikallerden biridir. Tüm aile için benzersiz bir deneyim!

Öne Çıkanlar

- Bu son derece popüler müzikal için harika koltuklar ayırtın
- Bütçenize en uygun fiyat aralığını seçin
- Elton John'un müziğinin tadını çıkarın
- En İyi Müzikal ödülü dahil olmak üzere, pek çok ödül kazanan bu müzikali izlemenin keyfini sürün
- Ailece eşşiz bir müzikal deneyimi yaşayın

Ne bekleyebilirim?

Genç aslan prens Simba doğduğunda, kötü kalpli amcası Scar taht varisliği sırasında geriler. Scar, tahta geçip kral olabilmek için; hem Simba'yı hem de babası Kral Mufasa'yı öldürmeyi planlar. Simba hayatta kalır, ancak babasının ölümüne neden olduğunu düşünür ve krallığı terk etmeye karar verir.

Simba kendini iki beklenmedik arkadaşı Timon ve Pumba eşliğinde yeni bir hayata başlarken bulur. Ancak, geçmiş peşini bırakmayacak; kaderini yerine getirmek ve güçlü bir kral olarak hak ettiği yeri almak için korkunç bir düşmanla yüzleşmek zorunda kalacaktır!

Aslan Kral'da savan, Londra'nın Batı Yakası’nda canlanır! Aslan Kral'daki şarkılar arasında 'Circle of Life', 'Hakuna Matata' ve 'Can You Feel The Love Tonight' yer almaktadır.

The New York Times'ın belirttiği gibi, "Kesinlikle bir benzeri yok."

Aslan Kral hakkında bunu biliyor muydunuz?

Müzikalin dünya prömiyeri, Ekim 1997'de New York'ta Broadway'de yapılmıştır ve o zamandan beri dünyanın birçok büyük şehrinde sahnelenmektedir. Müzikal, Broadway'de en az 6 Tony Ödülü kazanmış, yılın tiyatro etkinliği olarak Evening Standard ödülü almış ve Londra'da en az 8 Olivier Ödülü'ne aday gösterilmiştir.

Müzikalin arkasındaki ekip kim?

Aslan Kral, Elton John ve Tim Rice'ın Tony Ödüllü şarkı yazarı ekibi tarafından hazırlanmış muhteşem bir partisyonun yanı sıra, Tony Ödüllü koreograf Garth Fagan'ın muhteşem çalışmasını da yansıtmaktadır. Disney'in inanılmaz derecede popüler filmi Aslan Kral’ın bu müzikal versiyonunu Julie Taymor yönetmektedir. Aslan Kral ile 'En İyi Müzikal Yönetmeni' dalında Tony Ödülü kazanarak, bu dalda ödül alan ilk kadın olmuştur.

Nasıl çalışır?

Biletlerimi nasıl alabilirim?

E-biletiniz, rezervasyonunuz tamamlandıktan kısa bir süre sonra size doğrudan e-posta ile gönderilecektir. Biletinizin basılı bir kopyasını tiyatroya getirebilir veya biletinizi cep telefonunuzdan gösterebilirsiniz.

Önemli bilgi

- Önemli bilgi: Gösteri sırasında birçok kez flaş aydınlatma kullanılmaktadır.

- Bir Broadway gösterisi için bilet rezervasyonu yaparken, siparişinizi oluşturduğunuz sırada seçilen fiyat kategorisinde daima mevcut en iyi koltuklara sahip olursunuz. Kesin koltuk yerleri tiyatro tarafından onaylanır ve ilk rezervasyon onayınızı aldıktan sonra 36 saat içinde, kesinleşen koltuk konumlarınızı içeren ikinci bir onay e-postası alırsınız. Özel isteklere veya tahsis edilmiş koltuk konumlarında değişiklik yapılmasına izin verilmez; ancak, size tahsis edilen koltukların rezervasyonunuz sırasında mevcut en iyi koltuk olacağından emin olabilirsiniz.

Benim için uygun mu?

Aslan Kral müzikali, her yaştan izleyici için uygundur. Özellikle aileler arasında oldukça popülerdir. 6 yaşından büyük çocuklar için önerilir. 3 yaşından küçük çocuklar etkinliğe kabul edilmemektedir.

Açılış saatleri

Salı 19:00 - Çarşamba - Cumartesi 20:00 Çarşamba ve Cumartesi 14:00 - Pazar 15:00

En çok satan

Anında onay

Mobil fatura kabul edilir

Süre: 2 saat 45 dakika

Gösteri Hakkında Bilgi

Ulaşım

Minskoff Tiyatrosu

Adres
200 W 45 Street New York NY ABD

×

Müşteri Hizmetleri

020 3870 3444 020 3870 3444

Rezervasyonunuzla ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.