Bilet ara

Ticmate Hakkında

  • %100 Güvenli Rezervasyon

  • Yerel para biriminizle ödeme

  • 3,5 milyondan fazla bilet satışı

Mekân Bilgisi

ABBA Voyage

ABBA Voyage

ABBA Voyage

Benzer deneyimler

Benzer kategoriler

Biletler -: ABBA Voyage

ABBA Voyage

4.9 (727)
Başlangıç fiyatı TL 2.711,30

ABBA Voyage, Londra'da mutlaka görülmesi gereken bir etkinlik, bu yüzden biletlerinizi erken almayı unutmayın. Özel olarak inşa edilmiş ABBA Arena'da, keskin teknoloji kullanarak sahneye çıkan ABBA avatarlarını izleyin. Londra'nın en coşkulu kalabalığı arasında bir 10 kişilik orkestra eşliğinde ABBA'nın zamansız müziğini kutlayın. Bu, yaşamak isteyeceğiniz unutulmaz bir atmosfer yaratır.

Öne Çıkanlar

- Biletlerinizi erken alın, kaçırmayın
- ABBA'yı, kendi arenalarında avatarlar olarak canlı izleyin
- Yenilikçi, devrimci teknoloji ile etkileşime girin
- Bu deneyimi tam anlamıyla anlamak için yaşanması gerekir
- ABBA'nın en büyük hitlerine eşlik ederek keyif alın

Ne bekleyebilirim?

Gerçeklikle dijital, zaman ve mekan arasındaki çizgileri bulanıklaştırarak birçok kişiyi şaşırtabilecek benzersiz bir deneyime hazırlanın. ABBA avatarları, olağanüstü teknoloji ve ışıklandırma ile desteklenen üstün canlı müzisyenler ve üç kişilik bir koro ile özel ABBA Arena'da performans sergileyecekler.

Seyirciler sadece izleyici olmayacak; dans edip şarkı söyleyerek canlı, unutulmaz ve neşeli bir atmosferin yaratılmasına katkıda bulunmaları bekleniyor. Bu, kolayca açıklanabilecek bir şey değil, ilk elden deneyimlenmelidir.

Nasıl çalışır?

Biletlerimi nasıl alabilirim?
Rezervasyonunuz tamamlandıktan sonra e-biletiniz size e-posta ile gönderilir. Bileti yazdırabilir veya arenada cep telefonunuzda dijital bileti gösterebilirsiniz.

Dans Pisti Biletleri: Dans pisti biletlerimizle konserde kendinizi kaybedin. Bunlar, size sahneye daha yakın durma (veya daha doğrusu, dans etme) ve her açıdan çığır açan teknolojiyi, sesi ve ışığı deneyimleme olanağı sağlar. Ticmate'teki deneyimimize dayanarak, en çekici deneyim için Dans Pisti biletlerini öneririz. Ancak, bunlar 16 yaşın altındaki kişilere önerilmez.

Oturma Biletleri: Bu biletler size bir koltuk garanti ederken, konserin büyük bir kısmında kendinizi ayağa kalkıp dans ederken bulabilirsiniz.

Yaş Sınırlaması: Dans Pisti Biletleri 16 yaşın altındaki kişilere önerilmez.

ABBA Arena'ya nasıl giderim?
En basit yol trenle gitmektir. Arena'ya en yakın istasyon olan Pudding Mill Lane, DLR (Docklands Light Railway) üzerinde arenanın tam karşısındadır.

Alternatif olarak, hem Merkez hem de Jubilee hatları üzerinde bulunan Stratford istasyonuna metro ile gidebilirsiniz. Stratford'dan ABBA Arena'ya yaklaşık 25 dakikalık bir yürüyüş mesafesi vardır.

Farklı bir seçenek olarak, Victoria İstasyonu'ndan ABBA Voyage Express otobüs hizmeti bulunmaktadır. Express biletlerinizi de bizimle birlikte rahatça rezerve edebilirsiniz!

%

Deals can be booked between 2024-07-04 – 2024-09-30 for performances on: friday between 2024-09-13 – 2024-12-13

En çok satan

Anında onay

Mobil fatura kabul edilir

Süre: 1 saat 40 dakika

Ulaşım

ABBA Voyage

Adres
Pudding Mill Lane London E15 2RU

×

Müşteri Hizmetleri

020 3870 3444 020 3870 3444

Rezervasyonunuzla ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.